13 років на ринку

За роки ми сформували парк техніки для будь-яких робіт

Кращі спеціалісти

В компанії працюють кращі спеціалісти

Сучасні технології

Ми використовуємо лише сучасне обладнання для швидкого та ефективного виконання задач

Гнучка система оплати

Приймаємо готівковий і безготівковий розрахунок. Постійним клієнтам надаються знижки

Оренда спецтехніки в оперативному режимі з доставкою по Україні

Ми надаємо послуги по всій Україні. Замовте техніку зараз, і переконайтеся в нашому професіоналізмі!
0
ОДИНИЦЬ ТЕХНІКИ
0
ВИКОНАНИХ РОБІТ
0
ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

Оренда спецтехніки наша компанія “Еверест БМ” надається у Вінниці та Вінницькій області. Величезний досвід роботи, який становить близько 13 років. За час роботи налагодили різноманітні зв’язки з багатьма провідними будівельними організаціями. Компанія надає техніку фізичним і юридичним особам. Власний автопарк, в якому безліч різноманітної спецтехніки для будь-яких робіт.

Наша спецтехніка дозволяє здійснити всілякі будівельні, землерийні, навантажувальні, перевізні роботи і інші різновиди робіт. Практично до будь-якого виду діяльності можливо взяти спецтехніку в оренду, з професійними водіями, які керують багатотонними машинами.

ВИГОДИ ВЗЯТИ СПЕЦТЕХНІКУ В ОРЕНДУ

На сьогоднішній день нашими клієнтами є найбільші будівельні або виробничі компанії, малий і середній бізнес, в тому числі приватні замовники. Величезний досвід роботи, наші менеджери швидко підберуть необхідну спецтехніку для виконання певних робіт.

На сьогоднішній день нашими клієнтами є найбільші будівельні або виробничі компанії, малий і середній бізнес, в тому числі приватні замовники. Величезний досвід роботи, наші менеджери швидко підберуть необхідну спецтехніку для виконання певних робіт.

гидромолоты

Перевагою буде і той факт, що техніка постійно вдосконалюється, асортимент розширюється, так як галузь динамічно розвивається, потрібні постійно новітні зразки, моделі, в результаті чого роботи пройдуть швидше і якісніше. Необхідно відзначити, що в комплекс оренди послуг спецтехніки в Вінниці входять послуги операторів, механіків, які входять до штату компанії. Замість 3-5 компаній досить звернутися в одну, де можливо зробити всі необхідні види робіт швидко.

ОРЕНДА СПЕЦТЕХНІКИ У ВІННИЦІ

Замовити оренду будівельної техніки в нашій компанії не складе труднощів, достатньо оформити заявку, яка надана на сайті. Або ж зателефонувати, написати, менеджери швидко підберуть необхідну техніку з необхідними параметрами. Вся техніка провідних виробників світу. У нас ви не знайдете застарілих моделей, асортимент постійно оновлюється. На всі роботи, машини надається гарантія. У вас однозначно буде робоча техніка і висококваліфіковані фахівці. Можна вибрати будь-яку машину з наданого каталогу: екскаватори, гідромолоти, гідроножиці, віброзанурювач, трал, бульдозери, навантажувачі, самоскиди.